Kuidas Instagramis rulle endale saata. (Värskenda!)

Loodud 29 märts, 2024
Saatke rullid endale

Innuka Instagrami kasutajana otsin alati uusi funktsioone ja viise, kuidas oma platvormil kogemust täiustada. Hiljuti avastasin vahva nipi, mis võimaldab mul Instagramis endale rulle saata. See funktsioon on minu jaoks muutnud mängu, kuna see võimaldab mul oma lemmikrullikuid hõlpsalt salvestada ja jagada. Selles artiklis jagan teiega, miks soovite rulle endale saata, kuidas seda samm-sammult teha, selle funktsiooni eeliseid, saadetud rullide loomingulisi kasutusviise, levinud probleemide tõrkeotsingut ja muid võimalusi salvestage ja jagage rullikuid Instagramis.

Miks sa tahaksid endale rulle saata?

Võite küsida, miks ma peaksin Instagramis endale rullikesi saata? Noh, on mitu põhjust, miks see funktsioon võib olla uskumatult kasulik. Esiteks, saates rullid endale, saate need hõlpsasti hilisemaks vaatamiseks salvestada. Instagrami algoritm muutub pidevalt ja täna kuvatavad rullid võivad homme teie voogu maetud olla. Saates rullid endale, tagate, et teil on neile lihtne juurdepääs igal ajal, kui soovite.

Teiseks võimaldab rullide saatmine endale kureerida oma lemmiksisu kogu. Olgu tegemist naljakate videote, inspireerivate tsitaatide või abistavate õpetustega, saate luua isikupärastatud rullide teegi, mida saate alati uuesti vaadata, kui vajate järelepärimist või inspiratsiooni. See võib olla eriti kasulik sisuloojatele, kes soovivad õppida ja õppida teiste loojate tehnikaid.

Kuidas Instagramis endale rulle saata

Nüüd, kui mõistame endale rullide saatmise eeliseid, sukeldume üksikasjalikku juhendisse, kuidas seda teha. Protsess on suhteliselt lihtne ja seda saab teha vaid mõne puudutusega. Tehke järgmist.

 1. Avage oma mobiilseadmes Instagrami rakendus ja liikuge rullikule, mille soovite endale saata.
 2. Puudutage kolme punkti (…) ikooni, mis asub rulliku paremas alanurgas.
 3. Kuvatavates valikutes puudutage nuppu "Saada".
 4. Sisestage otsinguribale oma kasutajanimi ja valige see soovituste hulgast.
 5. Puudutage nuppu "Saada" ja voila! Rull saadetakse teie enda otsesõnumitele.

Kas saate Instagramis rulle endale saata?

Absoluutselt! Instagram võimaldab teil saata rulle endale täpselt nii, nagu saadaksite need kõigile teistele platvormi kasutajatele. See funktsioon ei piirdu ka teie enda sisuga. Saate saata teiste kasutajate loodud rullikuid, kui nende kontod on avalikud. See avab võimaluste maailma teile meeldiva sisu salvestamiseks ja jagamiseks.

Kasu endale rullide saatmisest

Rullide saatmine endale Instagramis pakub mitmeid eeliseid. Esiteks võimaldab see luua oma lemmiksisu isikliku kogu. Olgu need naljakad videod, informatiivsed õpetused või vapustavad visuaalid, saate koostada raamatukogu, mis peegeldab teie huve ja eelistusi.

Teiseks tagab rullide saatmine endale, et teil on lihtne juurdepääs sisule, mida armastate, isegi kui see mattub teie voogu või kaob uurimislehelt. See on eriti kasulik sisuloojatele, kes soovivad õppida ja õppida teiste loojate tehnikaid. Kui salvestate rullid endale, saate neile alati tagasi pöörduda, kui vajate inspiratsiooni või soovite analüüsida sisu konkreetseid aspekte.

Lõpuks võimaldab rullide saatmine endale neid hõlpsalt teistega jagada. Võib-olla sattusite juhuslikult mõnele rullile, mis arvate, et teie sõber meeldiks, või soovite oma lemmiksisu esitluses või ajaveebipostituses esitleda. Kui rullid saadetakse teie enda otsesõnumitele, saate need hõlpsalt teistele edasi saata või võrguühenduseta kasutamiseks alla laadida.

Loovad viisid saadetud rullide kasutamiseks

Nüüd, kui teate, kuidas endale rulle saata ja selle pakutavaid eeliseid, uurime mõningaid loovaid viise selle funktsiooni kasutamiseks.

 1. Looge isiklik meeleolutahvel: kui olete kunstnik või disainer, saate saadetud rullide abil oma järgmise projekti jaoks meeleolutahvli kureerida. Salvestage rullid, mis inspireerivad teid, olgu selleks värvipalett, mustrid või kunstilised tehnikad.
 2. Sisu jagamine oma meeskonnaga: kui töötate koostööprojekti kallal, võib rullide saatmine endale olla suurepärane viis sisu oma meeskonnaga jagamiseks. Saate rullid hõlpsalt kolleegidele edasi saata, tagades, et kõik on samal lehel.
 3. Planeerige oma sisustrateegia: sisuloojana on oluline olla kursis viimaste trendide ja tehnikatega. Kui saadate rullid endale, saate luua inspiratsioonikogu, mis aitab teil oma sisustrateegiat kavandada ja olla kurviga ees.
 4. Looge kureeritud voog: kui soovite luua ühtset ja visuaalselt atraktiivset Instagrami voogu, võib rullikute saatmine endale olla suurepärane viis teie esteetikaga ühtiva sisu kureerimiseks. Saate rulle uurida ja analüüsida, mis muudab need visuaalselt atraktiivseks, ning seejärel rakendada neid põhimõtteid oma sisu suhtes.
Saada rullid endale 2

Endale rullide saatmisel levinud probleemide tõrkeotsing

Kuigi rullide saatmine endale Instagramis on üldiselt sujuv protsess, võib esineda mõningaid levinud probleeme. Siin on mõned veaotsingu näpunäited, mis aitavad teil neist üle saada.

 1. Aeglane Interneti-ühendus: kui teil on aeglane Interneti-ühendus, võib rulli saatmine kauem aega võtta. Veenduge, et oleksite ühendatud stabiilse WiFi-võrguga, või proovige saata rull, kui teil on parem ühendus.
 2. Rakenduse värskendused: Instagram annab sageli välja värskendusi, et parandada rakenduse jõudlust ja parandada vigu. Kui teil on probleeme endale rullide saatmisega, veenduge, et teie seadmesse oleks installitud rakenduse uusim versioon.
 3. Konto seaded: veenduge, et teie konto seaded lubaksid teil endalt otsesõnumeid vastu võtta. Avage oma konto seaded ja kontrollige privaatsusvalikuid veendumaks, et saate oma kontolt sõnumeid saata ja vastu võtta.

Muud võimalused rullide salvestamiseks ja jagamiseks Instagramis

Kuigi rullide saatmine endale on mugav viis sisu salvestamiseks ja jagamiseks, saate uurida ka teisi meetodeid. Siin on mõned alternatiivid.

 1. Salvestage oma kogudesse: Instagram võimaldab teil salvestada rullid oma kogudesse, mis on sisuliselt kaustad, kus saate salvestatud sisu kategoriseerida ja korraldada. Puudutage lihtsalt rulli all olevat järjehoidjaikooni ja valige kollektsioon, kuhu soovite selle salvestada.
 2. Jaga oma looga: kui soovite oma jälgijatega rulli jagada, saate seda teha, postitades selle oma Instagrami loosse. Puudutage rulliku all olevat paberlennuki ikooni ja valige suvand "Lisa postitus oma loole".
 3. Rulli allalaadimine: kui soovite, et teie seadmes oleks rulliku kohalik koopia, saate selle alla laadida. On mitmeid kolmandate osapoolte rakendusi ja veebisaite, mis võimaldavad teil Instagrami videoid alla laadida. Olge siiski ettevaatlik, kui kasutate kolmandate osapoolte rakendusi ning veenduge, et need on usaldusväärsed ja ohutud.

Järeldus

Reelide saatmine endale Instagramis on võimas funktsioon, mis võimaldab teil oma lemmiksisu hõlpsalt salvestada ja jagada. Olenemata sellest, kas soovite koguda inspiratsioonikogu, jagada sisu oma meeskonnaga või kavandada oma sisustrateegiat, see funktsioon aitab teil olla. Selles artiklis esitatud üksikasjalike juhendite ja tõrkeotsingu näpunäidete abil saadate rulle nagu professionaal endale kiiresti. Nii et jätkake, proovige ja avage Instagrami rullimisfunktsiooni kogu potentsiaal. Head jagamist!

Jah, saate Instagramis endale rulli saata järgmiselt.

 1. Avage Instagrami rakendus ja minge oma profiilile.
 2. Otsige üles rull, mille soovite endale saata.
 3. Puudutage rulliku avamiseks.
 4. Puudutage rulli all paberlennuki ikooni (jagamisnupp).
 5. Jaotises "Saada" valige "Jaga oma looga".
 6. Puudutage nuppu "Saada" ja rull saadetakse teie enda loo juurde.
 7. Kui see on teie loos, saate seda igal ajal hiljem vaadata.

Viimase värskenduse seisuga pole Instagramil otsest funktsiooni rullide telefoni kaamerarulli salvestamiseks. Küll aga saate rulli jäädvustamiseks ja telefoni salvestamiseks kasutada oma seadmes kolmanda osapoole rakendusi või ekraanisalvestuse funktsioone.

Praegu puudub Instagramil funktsioon, mis võimaldaks saata rulli üheaegselt kellelegi teisele ja endale. Kui soovite rulli enda jaoks salvestada, saate selle oma loo juurde saata ja seejärel oma loost teistega jagada.