Kuidas Facebookis kinnitust saada: avage saladused

Loodud 2 aprill, 2024
kinnitatud Facebook

Facebooki kinnitamine on prestiižne staatus, mida paljud kasutajad soovivad saavutada. See on võimalus üksikisikutele ja ettevõtetele platvormil oma autentsust tõestada ja usaldusväärsust saavutada. Selles artiklis juhendan teid samm-sammult Facebookis kinnituse saamise protsessis ja annan väärtuslikke näpunäiteid teie eduvõimaluste suurendamiseks.

Miks peaksite saama Facebookis kinnituse?

Facebookis kinnitamisel on mitmeid eeliseid. Esiteks lisab see teie profiilile või lehele usalduse ja autentsuse. Kui kasutajad näevad teie nime kõrval sinist kinnitusmärki, teavad nad, et teie konto on seaduslik, mitte petis. See võib teie usaldusväärsust märkimisväärselt suurendada, eriti kui olete avaliku elu tegelane, mõjutaja või ettevõte, kes soovib luua tugevat kohalolekut veebis.

Teiseks saavad kinnitatud kontod otsingutulemustes prioriteedi. Kui keegi otsib Facebookis teie nime või teie ettevõtet, suurendab kinnitusmärgi olemasolu tõenäosust, et teie profiil või leht ilmub otsingutulemuste ülaosas. See võib kaasa tuua rohkem nähtavust, jälgijaid ja kaasatust.

Facebookis kinnitamise eelised

Lisaks usaldusele ja nähtavusele pakub Facebookis kinnitamine täiendavaid hüvesid. Kinnitatud kontodel on juurdepääs eksklusiivsetele funktsioonidele, nagu reaalajas video voogesitus, täiustatud analüüs ja võimalus reklaamipauside kaudu sisu monetiseerida. Need funktsioonid pole tavakasutajatele saadaval, seega annab kontrollimine teile konkurentsieelise.

Lisaks kaalutakse tõenäolisemalt kinnitatud kontosid partnerluse, koostöö ja sponsorlusvõimaluste jaoks. Brändid ja ettevõtted otsivad sageli kinnitatud kontosid, millega seostada, kuna see tagab neile teie autentsuse ja ulatuse. See võib avada uksed põnevale koostööle ja tuluvoogudele.

Kinnitusprotsessi mõistmine Facebookis

Enne kinnitamise sammudesse sukeldumist on oluline mõista Facebooki kinnitamisprotsessi. Platvormil on kontrollimiseks konkreetsed kriteeriumid ja mitte kõik ei ole abikõlblikud. Facebook kontrollib peamiselt kontosid või lehti, mille esinemise tõenäosus on suur, või lehti, mis pakuvad olulist avalikku huvi.

Kinnitamiseks peab teil olema täielik ja aktiivne profiil või leht, millel on palju jälgijaskonda. Samuti peaksite järgima Facebooki kogukonna juhiseid ja teenusetingimusi. Oluline on märkida, et Facebook ei aktsepteeri individuaalseid kinnitustaotlusi. Selle asemel vaatab platvorm kontod ja lehed ennetavalt üle ning algatab kinnitusprotsessi, kui seda peetakse sobivaks.

Kuidas suurendada oma võimalust saada Facebookis kinnitus

Kuigi Facebooki kinnitamisprotsess ei ole täielikult teie kontrolli all, saate teatud meetmeid võtta, et suurendada oma kinnituse saamise võimalusi. Siin on mõned strateegiad oma koefitsientide parandamiseks:

 • Looge tugev võrgus kohalolek: keskenduge kvaliteetse sisu loomisele, mis vastab teie sihtrühmale. Suhelge järjepidevalt oma jälgijatega ja kasvatage oma kogukonda erinevatel platvormidel.
 • Looge usaldusväärsus: seadke end oma valdkonna autoriteediks, jagades väärtuslikke teadmisi, teadmisi ja originaalset sisu. Oma usaldusväärsuse suurendamiseks tehke koostööd teiste mainekate isikute või kaubamärkidega.
 • Professionaalse pildi säilitamine: veenduge, et teie profiil või leht peegeldaks professionaalset kuvandit. Kasutage kõrge eraldusvõimega profiili- ja kaanefotosid, esitage täpset kontaktteavet ja optimeerige oma biograafiat või jaotist teavet.
 • Kaasake autentselt: olge oma vaatajaskonnaga suhtlemisel ehtne. Vastake kommentaaridele, sõnumitele ja päringutele kiiresti ja lugupidavalt. Näidake, et olete pühendunud tähenduslike sidemete loomisele.
 • Kasutage teisi kinnituskanaleid: kui olete juba muudel sotsiaalmeediaplatvormidel kinnitatud või olete saanud märkimisväärseid auhindu või sertifikaate, mainige neid oma Facebooki profiilil või lehel. See võib suurendada teie usaldusväärsust ja tõmmata Facebooki kinnitusmeeskonna tähelepanu.

Neid strateegiaid rakendades saate suurendada oma kohalolekut veebis ja suurendada tõenäosust, et Facebook märkab teid kontrollimiseks.

Üksikasjalik juhend: kuidas Facebookis kinnitust saada

 1. Sobivuse tagamine: nagu varem mainitud, on ülioluline täita Facebooki kontrollikriteeriume. Veenduge, et teil oleks täielik profiil või leht, järgiksite kogukonna juhiseid ja jälgiksite palju.
 2. Profiili või lehe optimeerimine: vaadake üle oma profiil või leht ja veenduge, et see kajastaks täpselt teie kaubamärki või identiteeti. Kasutage kvaliteetset profiilipilti, kaanefotot ja esitage üksikasjalikku teavet enda või oma ettevõtte kohta.
 3. Valmistage ette tõendavad dokumendid: Facebook võib nõuda täiendavaid dokumente teie isiku või teie ettevõtte autentsuse kinnitamiseks. Valmistage ette dokumendid, nagu valitsuse väljastatud isikutunnistused, ärilitsentsid või põhikiri.
 4. Esitage kinnitustaotlus: kui vastate sobivuskriteeriumidele, liikuge Facebooki kinnitustaotluse vormile. Esitage nõutav teave, lisage kõik vajalikud dokumendid ja esitage läbivaatamistaotlus.
 5. Olge kannatlik: kinnituse ülevaatus võib võtta veidi aega, kuna Facebook saab arvukalt taotlusi. Ootamise ajal keskenduge jätkuvalt oma veebis kohaloleku suurendamisele ja vaatajaskonna kaasamisele.
 6. Vajadusel järelmeetmed: kui teie kinnitustaotlust ei kiideta heaks, ärge heituge. Kasutage võimalust saadud tagasiside põhjal oma profiili või lehte täiustada. Pärast vajalike muudatuste tegemist saate esitada uue taotluse.
 7. Tähistage kinnitamist: kui teie konto või leht on edukalt kinnitatud, tähistage oma saavutust! Jagage uudist oma jälgijatega, värskendage oma biograafiat või jaotist Teave, et uhkelt oma kinnitusmärki näidata, ja jätkake oma vaatajaskonnale väärtuse pakkumist.
kinnitatud Facebook 2

Levinud vead, mida kinnituse taotlemisel vältida

Facebookis kinnituse taotlemisel on oluline vältida levinud vigu, mis võivad teie eduvõimalusi takistada. Siin on mõned vead, millest hoiduda:

 1. Mittetäielik profiil või leht: veenduge, et teie profiil või leht on täielik ja kogu vajalik teave on täpselt täidetud. Mittetäielikku profiili või lehte võidakse kuvada punase lipukesena ja see vähendab teie kinnitamise võimalusi.
 2. Jälgijate või meeldimiste ostmine: ärge kasutage jälgijate või meeldimiste ostmist, et oma arvu paisutada. Facebooki kinnitusmeeskond saab hõlpsasti tuvastada võltsitud seotuse ja see võib viia teie kinnitustaotluse tagasilükkamiseni.
 3. Kogukonna juhiste rikkumine: järgige rangelt Facebooki kogukonna juhiseid ja teenusetingimusi. Rämpssisu või ebaeetiline käitumine võib viia teie konto või lehe märgistamiseni ja võite kaotada võimaluse kinnitada.
 4. Kellegi teisena esinemine või valeandmete esitamine: ärge püüdke esineda kellegi teisena ega esitage oma identiteeti või ettevõtet valesti. Facebookil on selliste tavade tuvastamiseks paigas tugevad süsteemid ja see võib kaasa tuua tõsiseid tagajärgi, sealhulgas alalise peatamise.
 5. Mitu kinnitustaotlust: vältige mitme kinnitustaotluse samaaegset või kiire järjestikuse esitamist. Seda võib vaadelda rämpspostina ja see võib kahjustada teie võimalusi saada kinnitust.

Nendest vigadest hoidudes saate säilitada veebis puhta ja usaldusväärse kohaloleku, mis suurendab teie eduka kinnitamise võimalusi.

Alternatiivid ametlikule Facebooki kinnitamisele

Kuigi ametlik Facebooki kinnitus on väga ihaldatud, on platvormi usaldusväärsuse ja autentsuse tagamiseks alternatiivseid viise. Need alternatiivid võivad olla eriti kasulikud, kui teil ei ole õigust ametlikule kinnitamisele või soovite oma mainet veebis veelgi tõsta. Siin on mõned alternatiivid.

Märgisüsteemid: rakendage märgisüsteeme oma veebisaidil või muudel platvormidel, mida kasutate. Need märgid võivad tähistada teie volitusi, asjatundlikkust või kuulumist mainekatesse organisatsioonidesse. Nende märkide kuvamine oma Facebooki profiilil või lehel võib teie usaldusväärsust tõsta.

Mõjutajate koostöö: tehke koostööd kontrollitud mõjutajate või väljakujunenud kaubamärkidega, et suurendada nende usaldusväärsust. Seostades end mainekate isikute või ettevõtetega, saate kaudselt suurendada oma usaldusväärsust.

Kasutaja loodud sisu: julgustage oma jälgijaid ja kliente looma ja jagama teie brändiga seotud sisu. Kasutaja loodud sisu toimib sotsiaalse tõendina ja võib teie profiilile või lehele usaldusväärsust lisada.

Suhtlege mõjukate kogukondadega: suhelge Facebookis mõjukate kogukondade või gruppidega, mis on teie niši jaoks asjakohased. Aktiivselt aruteludes osaledes ja väärtuslikke teadmisi pakkudes võite saada nendes kogukondades tunnustust ja suurendada usaldusväärsust.

Need alternatiivsed meetodid võivad täiendada teie pingutusi Facebookis usaldusväärsuse saavutamiseks ja konkurentidest eristumiseks.

Järeldus: kontrollimise tähtsus Facebookis

Kokkuvõtteks võib öelda, et Facebookis kinnituse saamine võib teie veebis kohalolekut ja usaldusväärsust märkimisväärselt mõjutada. Sinine kinnitusmärk mitte ainult ei lisa usaldust, vaid pakub ka juurdepääsu eksklusiivsetele funktsioonidele ja partnerlusvõimalustele. Kui mõistate kinnitamisprotsessi, rakendate mainitud strateegiaid ja vältite levinud vigu, saate avada Facebookis kinnituse saamise saladused. Pidage meeles, et isegi kui ametlik Facebooki kinnitus pole saavutatav, on platvormi usaldusväärsuse ja autentsuse tagamiseks alternatiivseid viise. Kasutage kinnitamise jõudu ja viige oma kohalolek Facebookis uutesse kõrgustesse.

Facebookis kinnituse saamiseks minge oma lehele, klõpsake "Seaded", seejärel "Üldine" ja lõpuks valige "Lehe kinnitamine". Valige „Kinnita see leht”, seejärel sisestage oma ettevõtte, riigi ja keele avalikult loetletud telefoninumber. Seejärel helistab Facebook teile protsessi lõpuleviimiseks kinnituskoodiga

Facebook kontrollib tavaliselt lehti ja profiile, mis esindavad avaliku elu tegelasi, kuulsusi, ülemaailmseid kaubamärke või kõrgetasemelisi üksusi. Konto või leht peab olema autentne, ainulaadne, terviklik ja tähelepanuväärne ning see peab järgima Facebooki teenusetingimusi ja kogukonna standardeid. Märkimisväärse jälgijaskonna olemasolu ei ole kontrollimise nõue

Kui kinnitustaotlus on esitatud, vaatab Facebook konto või lehe üle, et veenduda, et see vastab platvormi kinnituskriteeriumidele. Ülevaatus võib kesta mitu päeva kuni nädalaid ja lehe omanikku teavitatakse kinnitusolekust Facebookis või meili teel