Suurendage oma kohalolekut veebis Pinterest for Business abil

Loodud 28 märts, 2024
pinterest äri jaoks

Digiajastu ettevõtte omanikuna on laiema vaatajaskonnani jõudmiseks ülioluline luua tugev veebipõhine kohalolek. Üks platvorm, mis võib teie veebiedule oluliselt kaasa aidata, on Pinterest. Oma visuaalselt atraktiivse liidese ja tohutu kasutajabaasi abil saab Pinterest aidata teil oma tooteid või teenuseid ainulaadsel ja kaasahaaraval viisil reklaamida. Selles artiklis tutvustan teile Pinteresti ettevõttekonto loomise protsessi ja jagan väärtuslikke näpunäiteid selle platvormi võimendamiseks oma veebis kohaloleku suurendamiseks.

Pinteresti kasutamise eelised ettevõtte jaoks


Pinterest ei ole lihtsalt järjekordne sotsiaalmeedia platvorm; see on võimas tööriist, mis võib suunata liiklust teie veebisaidile, suurendada bränditeadlikkust ja lõpuks suurendada teie müüki. Üle 400 miljoni aktiivse kasutajaga üle maailma pakub Pinterest teie ettevõttele tohutut vaatajaskonda. Lisaks otsivad Pinteresti kasutajad aktiivselt inspiratsiooni ja ideid, muutes selle ideaalseks platvormiks teie toodete või teenuste visuaalselt mõjuval viisil tutvustamiseks.

Pinteresti ärikonto loomine

Pinteresti äritegevuse alustamiseks peate looma Pinteresti ärikonto. Konto loomine on lihtne protsess, mis algab Pinteresti ettevõtte veebisaidi külastamisest ja nupu "Liitu ettevõttena" klõpsamisest. Sealt palutakse teil sisestada oma ettevõtte nimi, e-posti aadress ja parool. Kui olete need sammud täitnud, juhendab Pinterest teid profiili seadistamise protsessis, sealhulgas ettevõtte logo, lühikirjelduse ja veebisaidi URL-i lisamises.

Kaasahaarava Pinteresti profiili loomine

Teie Pinteresti profiil on teie ettevõtte nägu platvormil, seega on ülioluline muuta see mõjuvaks ja professionaalseks. Alustuseks valige pilkupüüdev profiilipilt, mis esindab teie kaubamärki. Järgmisena kirjutage kokkuvõtlik ja kaasahaarav biograafia, mis annab selgelt teada, mida teie ettevõte endast kujutab. Kasutage oma valdkonna jaoks asjakohaseid märksõnu, et optimeerida oma profiili otsingumootorite jaoks. Lõpuks ärge unustage lisada oma veebisaidi linki, et suurendada liiklust ja potentsiaalseid kliente.

Kuidas optimeerida oma Pinteresti tahvleid maksimaalse nähtavuse saavutamiseks

Pinteresti tahvlid on suurepärane viis sisu korraldamiseks ja Pinteresti kasutajatele hõlpsasti leitavaks muutmiseks. Tahvlite loomisel valige selged ja kirjeldavad nimed, mis kajastavad täpselt selle sisu. Kindlasti lisage igale tahvlile märksõnarikas kirjeldus, et parandada selle nähtavust otsingumootorites. Lisaks korraldage oma nööpnõelad asjakohastesse kategooriatesse, et kasutajatel oleks lihtsam otsitavat leida. Pidage meeles, et mida organiseeritumad ja optimeeritumad on teie tahvlid, seda tõenäolisemalt teie sisu nähakse ja jagatakse.

Parimad tavad toodete/teenuste kinnitamiseks ja reklaamimiseks

Oma toodete või teenuste Pinterestis kinnitamisel ja reklaamimisel on oluline leida tasakaal enesereklaami ja väärtusliku sisu pakkumise vahel. Kuigi oma pakkumiste tutvustamine on oluline, on sama oluline pakkuda inspireerivat ja informatiivset sisu, mis vastab teie sihtrühmale. Lisaks kasutage kasutajate tähelepanu köitmiseks ja kaasamise suurendamiseks kvaliteetseid pilte ja mõjuvaid kirjeldusi. Koostöö mõjutajatega või võistluste korraldamine võib samuti aidata suurendada nööpnõelte nähtavust ja laiendada teie ulatust.

pinterest äri jaoks 2

Rikaste nööpnõelte kasutamine oma tihvtide täiustamiseks

Rikkalikud nööpnõelad on Pinteresti täiustatud funktsioon, mis võimaldab teil anda oma nööpnõelte kohta rohkem konteksti ja teavet. Rikkalikke nööpnõelu on nelja tüüpi: tootenõelad, retseptinõelad, artiklinõelad ja rakendusnõelad. Iga rikkaliku nööpnõela tüüp pakub ainulaadseid eeliseid sõltuvalt teie ettevõtte tüübist. Näiteks võimaldavad tootenööpnõelad lisada reaalajas teavet hinna ja saadavuse kohta, muutes kasutajatel ostuotsuste tegemise lihtsamaks. Rikaste nööpnõelte abil saate parandada kasutajakogemust ja pakkuda väärtuslikku teavet, mis julgustab kaasamist ja konversioone.

Pinteresti mõõdikute jälgimine ja analüüsimine

Pinteresti turundustegevuse edukuse mõõtmiseks on oluline jälgida ja analüüsida oma Pinteresti mõõdikuid. Pinterest pakub sisseehitatud analüüsitööriista, mis pakub väärtuslikku teavet teie vaatajaskonna, seotuse ja kõige paremini toimivate nööpnõelte kohta. Neid mõõdikuid jälgides saate tuvastada trende, mõista oma vaatajaskonna eelistusi ning kohandada vastavalt oma sisu ja strateegiaid. Lisaks kaaluge kolmanda osapoole analüüsitööriistade kasutamist, et oma Pinteresti toimivust paremini mõista ja teha andmepõhiseid otsuseid tulemuste optimeerimiseks.

Reklaamitud nööpnõelad: reklaamimine Pinterestis ettevõtte kasvu nimel

Kui soovite viia oma Pinteresti turunduse järgmisele tasemele, kaaluge reklaamitud nööpnõelade kasutamist. Reklaamitud nööpnõelad on tasulised reklaamid, mis ilmuvad kasutajate voogudes, otsingutulemustes ja seotud nööpnõeltes. Need võimaldavad teil jõuda laiema vaatajaskonnani ja suurendada nööpnõelte nähtavust. Reklaamitud nööpnõelte loomisel valige kindlasti köitvad visuaalid, asjakohased märksõnad ja kaasahaaravad kirjeldused. Jälgige regulaarselt oma reklaamitud nööpnõelte toimivust ja tehke vajalikke muudatusi, et optimeerida oma reklaamikampaaniaid maksimaalse tõhususe saavutamiseks.

Pinteresti integreerimine teiste sotsiaalmeedia platvormidega

Pinteresti turundustegevuse mõju maksimeerimiseks on oluline integreerida Pinterest teiste sotsiaalmeedia platvormidega. Oma Pinteresti sisu ristreklaamimine sellistel platvormidel nagu Facebook, Instagram ja Twitter võib aidata teie Pinteresti tahvlitele rohkem liiklust juhtida ja kaasatust suurendada. Lisaks muutke kasutajatel hõlpsaks teie nööpnõelte jagamine erinevatel sotsiaalmeedia platvormidel, lisades oma veebisaidile või ajaveebi sotsiaalse jagamise nupud. Ühendades oma Pinteresti kohaloleku teiste sotsiaalmeedia kanalitega, saate luua ühtse veebis kohaloleku, mis jõuab laiema publikuni.

Näpunäiteid Pinteresti abil veebisaidile liikluse suunamiseks
Pinterest pole mitte ainult platvorm teie toodete või teenuste tutvustamiseks; see on ka võimas tööriist liikluse suunamiseks teie veebisaidile. Pinteresti veebisaidi liikluse suurendamiseks lisage oma veebisaidi URL oma Pinteresti profiilile ja nööpnõeladesse. Optimeerige oma nööpnõelad asjakohaste märksõnade ja mõjuvate kirjeldustega, mis meelitavad kasutajaid teie veebisaidile klõpsama. Lisaks kaaluge spetsiaalselt Pinteresti jaoks mõeldud visuaalselt atraktiivse graafika loomist, mis suunab kasutajad teie veebisaidil asjakohastele ajaveebipostitustele, sihtlehtedele või tootelehtedele. Neid strateegiaid rakendades saate meelitada oma veebisaidile rohkem külastajaid ja suurendada oma võimalusi neid klientideks muuta.

Järeldus: Pinterest for Business – võimas tööriist veebis kohalolu jaoks

Kokkuvõtteks võib öelda, et Pinteresti ärikonto loomine võib teie veebis kohalolekut oluliselt suurendada ja aidata teil jõuda laiema vaatajaskonnani. Luues mõjuva profiili, optimeerides oma tahvleid, kinnitades strateegiliselt ja kasutades täiustatud funktsioone, nagu rikkalikud nööpnõelad ja reklaamitud nööpnõelad, saate oma Pinteresti turundustegevuse mõju maksimeerida. Lisaks võib Pinteresti integreerimine teiste sotsiaalmeedia platvormidega ja liikluse suunamine oma veebisaidile Pinteresti abil veelgi suurendada teie veebis nähtavust ja kasvu. Võtke omaks Pinteresti võimsus äri jaoks ja avage oma brändi jaoks digitaalses maailmas uusi võimalusi.

Pinteresti soovitusel on nööpnõela ideaalne suurus Pinterestis 1000 x 1500 pikslit. Siiski on vastuvõetav ka tavaline 2:3 suhe.
Soovitatav on vältida kõrgemaid tihvte, kuna Pinterest kipub neid mobiilivoos ära lõikama

Soovitatav on luua iga päev 3–5 uut tihvti. Ajapiirangute korral on mõistlik ajastada 20–25 kontakti loomine nädalavahetuseks.
Suvandi „Avalda hiljem” kasutamine aitab postitamisgraafikut tõhusalt hallata

Pinterest on ettevõtetele kasulik, kuna see pakub orgaanilist katvust, võimaldades pidevalt genereerida uusi külastajaid, müügivihjeid ja müüki.
On ülioluline kasutada Pinteresti strateegiliselt, kinnitades kasumliku sisu, luues tulutoova profiili ja kasutades õigeid märksõnu, et maksimeerida selle potentsiaali ettevõtte kasvuks.