Kuidas ühendada Facebook Instagramiga

Loodud 4 aprill, 2024
ühendage Facebook Twitteriga

Tänapäeva omavahel ühendatud digitaalses maailmas on sotsiaalmeedia platvormid muutunud võimsateks tööriistadeks isiklikuks ja äriliseks kasutamiseks. Kahel populaarsel platvormil Facebookil ja Instagramil on miljoneid aktiivseid kasutajaid. Kui soovite teada, kuidas Facebooki Instagramiga ühendada, olete õiges kohas. Selles artiklis juhendan teid nende kahe platvormi sujuva integreerimise protsessis.

Miks ühendada Facebook ja Instagram?

Enne tehnilistesse üksikasjadesse süvenemist mõelgem, miks Facebooki ja Instagrami ühendamine võib olla kasulik. Esiteks võimaldab see teil sisu kahe platvormi vahel postitada, säästes teie aega ja vaeva. Instagrami fotosid ja videoid saate vaevata jagada oma Facebooki profiilil või lehel, jõudes laiema publikuni. See integratsioon võimaldab teil kasutada ka mõlema platvormi tugevaid külgi. Facebook on tuntud oma tugeva reklaamivõimaluse poolest, samas kui Instagram on populaarne oma visuaalselt atraktiivse sisu poolest. Neid kahte ühendades saate luua mõjukamaid ja sihipärasemaid turunduskampaaniaid.

Kuidas ühendada Instagram Facebookiga

Instagrami Facebookiga ühendamiseks järgige neid lihtsaid samme:

 1. Avage oma mobiilseadmes Instagrami rakendus ja puudutage oma profiiliikooni, mis asub ekraani paremas alanurgas.
 2. Menüüsse pääsemiseks puudutage paremas ülanurgas kolme horisontaalset joont.
 3. Valige menüüvalikutest "Seaded".
 4. Kerige alla ja puudutage "Konto".
 5. Puudutage jaotises "Konto" valikut "Lingitud kontod".
 6. Puudutage "Facebook" ja sisestage oma Facebooki sisselogimismandaadid, kui seda küsitakse.
 7. Lubage Instagramil juurdepääs oma Facebooki kontole, andes selleks vajalikud load.
 8. Pärast ühenduse loomist saate jagada oma Instagrami postitusi otse oma Facebooki profiilil või konkreetsel Facebooki lehel.

Kuidas ühendada Facebook Instagramiga

Kui soovite ühendada Facebooki Instagramiga, juhendavad teid protsessis järgmised sammud.

 1. Avage oma mobiilseadmes Facebooki rakendus ja logige oma kontole sisse.
 2. Menüüsse pääsemiseks puudutage paremas ülanurgas kolme horisontaalset joont.
 3. Kerige alla ja puudutage "Seaded ja privaatsus" ning seejärel valige "Seaded".
 4. Menüüs "Seaded" puudutage "Konto seaded".
 5. Puudutage "Instagram" ja seejärel "Ühenda konto".
 6. Kui küsitakse, sisestage oma Instagrami sisselogimismandaadid.
 7. Lubage Facebookil oma Instagrami kontole juurde pääseda, andes selleks vajalikud load.
 8. Pärast ühenduse loomist saate jagada oma Facebooki postitusi otse oma Instagrami profiiliga.

Instagrami ühendamine Facebooki ärilehega

Kui teil on Facebooki ettevõtte leht ja soovite sellega oma Instagrami konto ühendada, toimige järgmiselt.

 1. Avage oma mobiilseadmes Instagrami rakendus ja minge oma profiililehele.
 2. Menüüsse pääsemiseks puudutage paremas ülanurgas kolme horisontaalset joont.
 3. Valige menüüvalikutest "Seaded".
 4. Kerige alla ja puudutage "Konto".
 5. Puudutage jaotises "Konto" valikut "Lingitud kontod".
 6. Puudutage "Facebook" ja sisestage oma Facebooki sisselogimismandaadid, kui seda küsitakse.
 7. Lubage Instagramil juurdepääs oma Facebooki kontole, andes selleks vajalikud load.
 8. Pärast ühenduse loomist minge oma Instagrami profiilile ja puudutage valikut "Muuda profiili".
 9. Kerige alla ja puudutage jaotises „Avalik äriteave” valikut „Leht”.
 10. Valige saadaolevate lehtede loendist oma Facebooki ettevõtte leht.
 11. Teie Instagrami konto on nüüd ühendatud teie Facebooki ettevõttega
 12. Leht, mis võimaldab teil hõlpsalt hallata ja jagada sisu mõlemal platvormil.
ühenda Facebook Twitteriga 2

Facebooki ja Instagrami ühendamise eelised

Ühendades Facebooki ja Instagrami, saate kasutada mitmesuguseid eeliseid, mis võivad teie sotsiaalmeedia kogemust ja turundustegevust täiustada. Esiteks võimaldab see sujuvat sisu jagamist, mis võimaldab teil jõuda laiema vaatajaskonnani. Saate hõlpsasti jagada oma Instagrami postitusi oma Facebooki profiilil või lehel, suurendades nähtavust ja kaasatust. Lisaks pakub kahe platvormi integreerimine väärtuslikku teavet ja analüüsi. Saate juurdepääsu üksikasjalikele andmetele vaatajaskonna demograafilise teabe, kaasamismäärade ja postituste toimivuse kohta, mis aitab teil teha oma sotsiaalmeediastrateegia osas teadlikke otsuseid. Lisaks lihtsustab Facebooki ja Instagrami ühendamine mitme konto haldamist. Saate hõlpsasti kahe platvormi vahel vahetada ning sisu loomise ja ajastamise protsesse sujuvamaks muuta.

Levinud probleemide tõrkeotsing Facebooki ja Instagrami ühendamisel

Kuigi Facebooki ja Instagrami ühendamine on tavaliselt lihtne protsess, võib teil tekkida probleeme. Siin on mõned levinumad probleemid ja nende lahendused:

 • Kehtetud sisselogimismandaadid: kontrollige nii Facebooki kui ka Instagrami sisselogimismandaate, et veenduda nende õigsuses. Kui olete hiljuti oma paroole muutnud, värskendage neid kindlasti vastavalt.
 • Loavead: veenduge, et olete andnud Instagramile vajalikud load teie Facebooki kontole juurdepääsuks ja vastupidi. Vajadusel läbige autoriseerimisprotsess uuesti.
 • Tehnilised tõrked: kui teil esineb tehnilisi probleeme, nagu rakendused hanguvad või jooksevad kokku, proovige seade taaskäivitada või vastavad rakendused uuesti installida. Samuti on soovitatav värskendada nii Facebooki kui ka Instagrami uusimatele saadaolevatele versioonidele.
 • Konto linkimise piirangud: mõnel juhul ei pruugi teatud kontod või lehed olla linkimiseks sobilikud privaatsusseadete või muude piirangute tõttu. Kontrollige oma konto seadeid ja kohandage neid ühenduse lubamiseks.

Facebooki ja Instagrami integreerimise parimad tavad

Facebooki ja Instagrami vahelisest integratsioonist maksimumi saamiseks võtke arvesse järgmisi parimaid tavasid.

 • Järjepidev bränding: säilitage mõlemal platvormil ühtne bränding, sealhulgas profiilipildid, kaanefotod ja bioteave. See aitab luua ühtse identiteedi ja tugevdab teie kaubamärgi mainet.
 • Optimeeritud ristpostitamine: Facebooki ja Instagrami vahel sisu jagamisel veenduge, et see oleks iga platvormi jaoks optimeeritud. Reguleerige piltide suurust, pealdisi ja hashtagesid, et need vastaksid iga platvormi konkreetsetele nõuetele ja vaatajaskonna eelistustele.
 • Kaasamine ja suhtlemine: julgustage oma publikuga seotust ja suhtlemist, vastates mõlema platvormi kommentaaridele, sõnumitele ja mainimistele. Osalege aktiivselt vestlustes ja looge sisukaid sidemeid.
 • Strateegiline sisu jagamine: sisu lihtsalt dubleerimise asemel looge strateegiline jagamisplaan. Kohandage oma postitusi iga platvormi jaoks, kohandades neid Facebooki ja Instagrami ainulaadsete omaduste ja tugevustega.
 • Kasutage Analyticsit: analüüsige regulaarselt oma postituste ja kampaaniate toimivust, kasutades Facebooki ja Instagrami pakutavat analüüsi. Kasutage neid teadmisi oma sisustrateegia optimeerimiseks ja paremate tulemuste saavutamiseks.

Instagrami ühendamine teiste sotsiaalmeedia platvormidega

Kuigi see artikkel keskendub Facebooki ja Instagrami ühendamisele, tasub mainida, et Instagrami saab integreerida ka teiste sotsiaalmeedia platvormidega. Linkides oma Instagrami konto selliste platvormidega nagu Twitter, Pinterest või Tumblr, saate veelgi laiendada oma haaret ja maksimeerida oma kohalolekut sotsiaalmeedias. Instagrami nende platvormidega ühendamise protsess võib erineda, kuid üldiselt hõlmab see iga platvormi seadetele või kontovalikutele juurdepääsu ja ühenduse volitamist.

Järeldus

Facebooki ja Instagrami integreerimine avab võimaluste maailma isiklikuks ja äriliseks kasutamiseks. Ühendades need kaks võimsat sotsiaalmeediaplatvormi, saate sisu jagamist sujuvamaks muuta, turundustegevust tõhustada ja väärtuslikke teadmisi saada. Olenemata sellest, kas soovite ühendada Instagrami Facebookiga või vastupidi, on protsess lihtne ja seda saab teha vaid mõne puudutusega. Ärge unustage järgida parimaid tavasid, tehke tekkivate probleemide tõrkeotsing ja kasutage selle integratsiooni eeliseid, et viia oma kohalolek sotsiaalmeedias uutesse kõrgustesse.

Oma Facebooki konto ühendamiseks Instagramiga avage Instagrami rakendus, minge oma profiilile, puudutage menüüikooni, valige "Seaded", seejärel puudutage "Konto" ja lõpuks valige "Lingitud kontod". Sealt valige "Facebook" ja logige ühenduse loomiseks oma Facebooki kontole sisse

Facebooki ühendamine Instagramiga võimaldab teil hõlpsasti jagada oma Instagrami postitusi oma Facebooki profiilil või lehel ning see võimaldab platvormidevahelist kaasamist, muutes Facebooki sõprade leidmise ja ühenduse loomise mugavaks Instagramis ja vastupidi

Pärast Facebooki konto ühendamist Instagramiga saate hallata oma Facebooki jagamise seadeid, sealhulgas valida, kus teie Instagrami sisu Facebookis jagatakse ja kes seda näevad. Lisaks saate igal ajal oma Facebooki konto ühenduse katkestada, külastades uuesti Instagrami seadete jaotist "Lingitud kontod".