Kuidas Instagramis otseülekannet teha

Loodud 8 aprill, 2024
minge instagrami otseülekandesse

Instagram Live on võimas funktsioon, mis võimaldab teil reaalajas oma vaatajaskonnaga ühendust võtta reaalajas video voogesituse kaudu. Olenemata sellest, kas olete ettevõtte omanik, sisulooja või lihtsalt üksikisik, kes soovib oma kogemusi jagada, Instagrami otseülekanne aitab teil oma jälgijatega sügavamalt suhelda.

Instagramis otseülekande eelised

Instagramis otseülekandel on palju eeliseid. Eelkõige pakub see autentset ja muutmata viisi publikuga ühenduse loomiseks. Erinevalt eelsalvestatud videotest võimaldab Instagram Live teil oma vaatajatega reaalajas suhelda, vastata nende küsimustele ja vastata nende kommentaaridele, kui nad saabuvad.

Lisaks aitab Instagramis otseülekanne teie nähtavust platvormil suurendada. Kui alustate reaalajas videot, saavad teie jälgijad märguande, mis suurendab tõenäosust, et nad häälestuvad. Lisaks ilmuvad Instagrami reaalajas videod sageli lugude voo esiossa, andes teile võimaluse jõuda laiema vaatajaskonnani.

Veel üks Instagramis reaalajas avaldamise eelis on võimalus oma sisu ümber kasutada. Pärast otsevideo lõppu saate selle oma profiilile salvestada või edaspidiseks kasutamiseks alla laadida. See tähendab, et isegi need, kes otseülekandest ilma jäid, saavad seda hiljem vaadata, pikendades teie sisu eluiga.

Nõuded Instagramis otseülekandeks

Enne Instagrami otseülekande alustamist tuleb meeles pidada mõnda nõuet. Esiteks veenduge, et teil oleks stabiilne Interneti-ühendus. Tugev WiFi-signaal või usaldusväärne andmesideplaan on reaalajas seansi ajal katkestuste vältimiseks hädavajalikud.

Teiseks peab teil olema Instagrami konto. Kui teil seda veel pole, saate hõlpsalt konto luua, laadides oma mobiilseadmesse alla Instagrami rakenduse ja järgides registreerumisprotsessi.

Lõpuks peab teie konto järgima Instagrami kogukonna juhiseid. See tähendab, et peaksite hoiduma igasuguse sisu jagamisest, mis rikub Instagrami eeskirju (nt vulgaarne või kahjulik materjal).

Kuidas Instagramis otseülekannet teha

Instagramis otseülekanne on lihtne protsess. Siin on samm-sammuline juhend, mis aitab teil alustada.

 1. Avage oma mobiilseadmes Instagrami rakendus ja logige oma kontole sisse.
 2. Puudutage kaameraikooni ekraani vasakus ülanurgas või libistage kaamerale juurdepääsuks voost paremale.
 3. Kui olete kaameraekraanil, pühkige vasakule, et valida suvand "Otseülekanne".
 4. Kohandage oma otsevideo seadeid, lisades pealkirja, mis kajastab teie ülekande olemust, ja valides sobivad privaatsusseaded. Saate valida, kas teha otseülekanne ainult oma jälgijatele või lubada kõigil Instagrami kasutajatel teie reaalajas seansiga liituda.
 5. Kui olete valmis otsevideot alustama, puudutage nuppu "Ava otseülekanne". Instagram alustab loendust kolmest, andes teile hetke valmistumiseks.
 6. Kui olete otse-eetris, saate oma vaatajatega suhelda kommentaaride ja reaktsioonide kaudu. Julgustage oma publikut küsimusi esitama ja teie sisuga tegelema.
 7. Kui olete valmis oma otsevideo lõpetama, puudutage lihtsalt nuppu "Lõpeta". Instagram annab teile võimaluse salvestada video oma kaamera rulli või visata see ära.

Otseülekanne teenuses Instagram Stories

Lisaks oma Instagrami voo otseülekandele saate teha ka Instagrami lugusid. See funktsioon võimaldab teil oma jälgijatega jagada reaalajas videoid, mis kaovad 24 tunni pärast.

Instagrami lugude otseülekande alustamiseks toimige järgmiselt.

 1. Avage Instagrami rakendus ja libistage kaamerale juurdepääsuks voost paremale.
 2. Pühkige vasakule, et valida suvand "Reaalajas".
 3. Kohandage oma otsevideo seadeid, näiteks lisage pealkiri ja valige sobivad privaatsusseaded.
 4. Otsevideo käivitamiseks puudutage nuppu "Ava otseülekanne".
 5. Suhelge oma publikuga kommentaaride ja reaktsioonide kaudu, nagu tavalisel Instagram Live'i seansil.
 6. Kui teie otsevideo lõppeb, kaob see automaatselt teie lugude jaotisest.

Näpunäiteid edukaks Instagrami otsesessiooniks

Instagram Live'i seansist maksimumi saamiseks kaaluge järgmiste näpunäidete rakendamist.

 1. Planeerige oma sisu ette. Kirjeldage peamisi teemasid, mida soovite käsitleda, ja valmistage ette kõik visuaalsed abivahendid või rekvisiidid, mida vajate.
 2. Reklaamige oma otseülekannet eelnevalt. Kasutage oma Instagrami voogu, lugusid ja muid sotsiaalmeedia platvorme, et luua ootusi ja teavitada jälgijaid eelseisvast saatest.
 3. Suhelge oma publikuga. Vastake kommentaaridele ja küsimustele reaalajas, et teie vaatajad tunneksid, et neid väärtustatakse ja kuulatakse.
 4. Katsetage erinevat tüüpi sisuga. Ärge kartke proovida erinevaid formaate, nagu intervjuud, küsimuste ja vastuste seansid või pilguheit telgitagustesse.
 5. Ole sina ise ja naudi. Autentsus on vaatajaskonnaga ühenduse loomisel võtmetähtsusega, nii et laske oma isikupäral läbi paista.
minge instagrami otseülekandesse

Reklaamige oma Instagrami reaalajas seanssi

Eduka Instagram Live seansi tagamiseks on ülioluline seda tõhusalt reklaamida. Siin on mõned strateegiad, mis aitavad teil uudiseid tekitada ja vaatajaskonda maksimeerida.

 1. Looge oma otseülekandest teatamiseks pilkupüüdvat graafikat või videoid. Kasutage nähtavuse suurendamiseks tähelepanu köitvaid pealkirju ja hashtage.
 2. Tehke koostööd teiste oma niši mõjutajate või kaubamärkidega. Otsesessiooni kaasjuhtimine aitab teil jõuda üksteise vaatajaskonnani ja jõuda suurema hulga potentsiaalsete vaatajateni.
 3. Kasutage oma olemasolevaid sotsiaalmeedia platvorme. Haardeulatuse laiendamiseks reklaamige oma Instagram Live'i seanssi teistes kanalites, nagu Facebook, Twitter ja YouTube.
 4. Kasutage Instagrami funktsioone. Kasutage lugusid, IGTV-d ja avastamislehte, et meelitada oma otseülekannet ja suunata liiklust oma profiilile.
 5. Suhelge oma publikuga enne otseülekannet.
 6. Vastake oma postituste kommentaaridele, vastake otsesõnumitele ja tekitage edastuseni põnevust.

Levinud probleemide tõrkeotsing Instagrami reaalajas seansi ajal


Kuigi Instagrami otseülekanne on suhteliselt sujuv protsess, võite sellel teel kokku puutuda mõne väljakutsega. Siin on mõned levinumad probleemid ja nende tõrkeotsing.

Kehv Interneti-ühendus: kui teie otsevideo hilineb või hangub, proovige liikuda oma WiFi-ruuterile lähemale või lülituda stabiilsemale andmesidevõrgule.

Heliprobleemid: kui teie vaatajatel on raskusi teid kuulda, veenduge, et teie mikrofon poleks kaetud ega takistatud. Parema helikvaliteedi saavutamiseks võite proovida kasutada ka sisseehitatud mikrofoniga kõrvaklappe.

Vaatajate vähene kaasatus: kui te ei saa oma otseülekande ajal palju kommentaare ega reaktsioone, julgustage oma vaatajaid küsimuste esitamise või küsitlustega osalema.

Rakenduse jookseb kokku: kui Instagrami rakendus jookseb teie otsevideo ajal kokku, avage see kiiresti uuesti ja jätkake edastust. Teie vaatajad saavad otseülekandega uuesti liituda.

Järeldus

Instagram Live on väärtuslik tööriist publikuga reaalajas ühenduse loomiseks ja oma autentse mina tutvustamiseks. Järgides selles juhendis kirjeldatud samme ja rakendades pakutavaid näpunäiteid, on teil edukas Instagramis reaalajas seansside korraldamine. Nii et jätkake, vajutage nuppu "Ava otseülekanne" ja alustage oma jälgijatega suhtlemist nagu ei kunagi varem!

Instagramis otseülekande alustamiseks avage rakendus, puudutage kaameraikooni, nipsake vasakule, et valida suvand "Otseülekanne", kohandage oma seadeid ja puudutage nuppu "Ava otseülekanne".

Instagram Story otseülekande alustamiseks libistage kaamerale juurdepääsuks oma voost paremale, libistage vasakule, et valida suvand "Otseülekanne", kohandage oma seadeid ja puudutage nuppu "Ava otseülekanne".

Instagram Live on saadaval kõigile kasutajatele, sõltumata jälgijate arvust. Siiski on teil vaja vähemalt 1000 jälgijat, et lisada oma Instagrami lugudele link, mis võib olla kasulik teie reaalajas seansside reklaamimisel.