Kuidas Instagrami rullikuid alla laadida

Loodud 6 aprill, 2024
Laadige alla rullid

Instagram Reels on populaarne funktsioon, mis võimaldab kasutajatel luua ja jagada oma jälgijatega lühikesi videoid. Oma laia valiku loominguliste tööriistade ja redigeerimisvõimalustega on Reelsist saanud sisuloojate ja mõjutajate lemmik. Mis saab aga siis, kui satute rulli, mis teile väga meeldib ja mida soovite hilisemaks salvestada? Selles artiklis juhendan teid Instagrami rullide mobiilseadmesse allalaadimise protsessis ning annan näpunäiteid kvaliteetsete videote allalaadimiseks. Lisaks selgitan, kuidas rullikuid laua- või sülearvutisse alla laadida, ja annan isegi samm-sammulise juhendi Facebooki rullide allalaadimiseks. Niisiis, alustame!

Miks peaksite Instagrami rullid alla laadima

Instagrami rullide allalaadimiseks võib olla mitu põhjust. Esiteks võimaldab Reeli allalaadimine seda võrguühenduseta vaadata, mis on eriti kasulik siis, kui teil on piiratud juurdepääs Internetile või olete liikvel. Teiseks võimaldab Reelsi allalaadimine salvestada oma lemmiksisu ja sellele hiljem tagasi pöörduda. Olgu selleks naljakas sketš, abistav õpetus või inspireeriv tantsurutiin, Reelsi allalaadimise võimalus tagab, et te ei jäta kunagi armastatud sisust ilma. Lõpuks annab Reelsi allalaadimine võimaluse jagada neid teistel platvormidel või sõpradega, kellel ei pruugi olla Instagrami kontot. Nüüd, kui olete aru saanud Instagrami rullide allalaadimise eelistest, uurime selle toimimist.

Juhised Instagrami rullide allalaadimiseks oma mobiilseadmesse

Instagrami rullide allalaadimine mobiilseadmesse on lihtne protsess. Siin on samm-sammuline juhend, mis aitab teid.

 1. Avage oma mobiilseadmes Instagrami rakendus ja leidke rull, mille soovite alla laadida.
 2. Täisekraanil avamiseks puudutage rullikut.
 3. Ekraani paremas alanurgas on kolm punkti. Valikute menüü kuvamiseks puudutage punkte.
 4. Rulli oma seadmesse allalaadimiseks valige menüüst "Salvesta".
 5. Kui rull on salvestatud, leiate selle oma seadme galeriist või kaamera rullist.

Järgides neid lihtsaid samme, saate Instagrami rullid hõlpsalt alla laadida ja need võrguühenduseta vaatamiseks või teistega jagamiseks hõlpsasti kättesaadavaks teha.

Instagrami rullide allalaadimine kolmandate osapoolte rakenduste abil

Kui otsite lisafunktsioone või suuremat kontrolli allalaadimisprotsessi üle, võite kaaluda kolmanda osapoole rakenduste kasutamist Instagrami rullide allalaadimiseks. Need rakendused pakuvad erinevaid funktsioone ja võimaldavad rullid otse oma seadmesse salvestada. Siin on mõned populaarsed kolmanda osapoole rakendused Instagrami rullide allalaadimiseks:

 • InSaver: InSaver on kasutajasõbralik rakendus, mis võimaldab teil Instagrami rullid alla laadida vaid mõne puudutusega. Kopeerige lihtsalt selle rulli link, mille soovite alla laadida, avage InSaver ja kleepige link. Rakendus toob seejärel rulli ja pakub valikuid selle seadmesse salvestamiseks.
 • Reels Downloader: Reels Downloader on veel üks usaldusväärne rakendus, mis võimaldab teil Instagrami rullid vaevata alla laadida. Sarnaselt InSaverile peate kopeerima Reeli lingi, avama Reels Downloader ja kleepima lingi. Rakendus analüüsib linki ja annab teile võimaluse rull salvestada.

Need on vaid mõned näited kolmandate osapoolte rakendustest, mis on saadaval Instagrami rullide allalaadimiseks. Siiski on oluline märkida, et kolmandate osapoolte rakenduste kasutamisega kaasnevad potentsiaalsed riskid, nagu privaatsusprobleemid või pahavara. Seetõttu on soovitatav teha põhjalik uurimine ja valida usaldusväärne rakendus usaldusväärsest allikast.

Näpunäiteid kvaliteetsete Instagrami rullide allalaadimiseks

Instagrami rullide allalaadimisel soovite tagada, et video säilitaks oma kvaliteedi ja selguse. Kvaliteetsete rullide allalaadimiseks on siin mõned kasulikud näpunäited.

 • Stabiilse Interneti-ühenduse kaudu allalaadimine: katkestuste või videokvaliteedi kadumise vältimiseks veenduge enne Reelsi allalaadimist, et teil oleks stabiilne Interneti-ühendus.
 • Valige õige vorming: mõned kolmanda osapoole rakendused võimaldavad teil valida vormingu, milles soovite Reeli alla laadida. Valige vorming, mis toetab kõrget videokvaliteeti, näiteks MP4 või AVI.
 • Valige kõrgeim saadaolev eraldusvõime: Rullide allalaadimisel valige parima visuaalse kogemuse tagamiseks kõrgeim saadaolev eraldusvõime. Kõrgemad eraldusvõimed võivad võtta rohkem salvestusruumi, seega kaaluge enne eraldusvõime valimist oma seadme mahtu.

Neid näpunäiteid järgides saate täiustada oma allalaadimiskogemust ja nautida kvaliteetseid Instagrami rullikuid igal ajal, kui soovite.

Instagrami rullide allalaadimine laua- või sülearvutisse

Kui eelistate Instagrami sirvida oma laua- või sülearvutis ja soovite sealt Reels alla laadida, saate kasutada mõnda lahendust. Instagrami rullide laua- või sülearvutisse allalaadimiseks tehke järgmist.

 • Elemendi kontrollimise meetod: paremklõpsake rullimise videol ja valige "Inspekteeri" või "Inspekteeri elementi". See avab arendaja tööriistade paneeli. Otsige koodist üles video link ja kopeerige see. Kleepige link uuele vahelehele ja rullvideo esitatakse. Paremklõpsake videol ja valige selle allalaadimiseks "Salvesta video nimega".
 • Ekraani salvestamine. Teine võimalus on kasutada ekraani salvestamise tarkvara või brauseri laiendusi, et jäädvustada Reeli videot, kui seda laua- või sülearvutis esitatakse. Kui video on salvestatud, saate selle soovitud asukohta salvestada.

Kuigi need meetodid võivad nõuda veidi rohkem tehnilisi teadmisi või lisatarkvara, pakuvad need võimaluse Instagrami rullide allalaadimiseks laua- või sülearvutitesse.

Laadige alla Rullid 2

Facebooki rullide allalaadimine – samm-sammuline juhend

Facebook Reels, tuntud ka kui "Facebook Shorts", on funktsioon, mis võimaldab kasutajatel Facebooki platvormil lühikesi videoid luua ja jagada. Kui olete huvitatud Facebooki rullide allalaadimisest, toimige järgmiselt.

 1. Avage oma mobiilseadmes Facebooki rakendus ja liikuge rullikule, mille soovite alla laadida.
 2. Täisekraanil avamiseks puudutage rullikut.
 3. Otsige ekraani paremas alanurgas üles kolm punkti ja puudutage neid valikute kuvamiseks.
 4. Facebook Reeli seadmesse allalaadimiseks valige valikute hulgast "Salvesta".
 5. Kui rull on salvestatud, leiate selle oma seadme galeriist või kaamera rullist.

Facebooki rullide allalaadimine järgib sarnast protsessi nagu Instagram Reels, mis teeb lemmikvideote salvestamise ja nautimise Facebooki platvormil lihtsaks.

Instagrami rullide allalaadimisel levinud probleemide tõrkeotsing

Kuigi Instagrami rullide allalaadimine on üldiselt sujuv protsess, võib teil mõnikord tekkida probleeme. Siin on mõned levinumad probleemid ja nende lahendused:

1. Rulli ei saa alla laadida: kui te ei saa konkreetset rulli alla laadida, võib selle põhjuseks olla kasutaja privaatsusseaded. Mõned kasutajad otsustavad piirata oma rullide allalaadimist, et säilitada kontroll nende sisu üle.

2. Kehv videokvaliteet: kui allalaaditud rullil on halb videokvaliteet, võib selle põhjuseks olla nõrk Interneti-ühendus või algse video kvaliteet. Proovige Reel uuesti alla laadida tugevama Interneti-ühendusega või otsige kvaliteetsemat versiooni.

3. Rakenduste ühilduvus: veenduge, et kasutate Instagrami rullide allalaadimiseks Instagrami rakenduse uusimat versiooni või kolmanda osapoole rakendust. Aegunud rakendused võivad põhjustada ühilduvusprobleeme ja takistada allalaadimisprotsessi.

Kui teil on Instagrami rullide allalaadimisel jätkuvalt raskusi, võtke abi saamiseks ühendust Instagrami tugitiimi või rakenduse arendajaga.

Juriidilised kaalutlused Instagrami rullide allalaadimisel

Instagrami rullide allalaadimisel on oluline käsitleda juriidilisi kaalutlusi. Kuigi rullide allalaadimine isiklikuks kasutamiseks on üldiselt vastuvõetav, on ülioluline austada algsete loojate intellektuaalomandi õigusi. Vältige allalaaditud rullide kasutamist ärilistel eesmärkidel ega nende enda omaks kuulutamist. Kui otsustate allalaaditud Reeli teistel platvormidel jagada, pange alati au algsele loojale. Pidage meeles, et autoriõiguse seaduste austamine ja au andmine on Instagrami loomingulise kogukonna toetamiseks hädavajalik.

Kokkuvõte ja viimased mõtted

Instagrami rullide allalaadimine võib olla mugav viis oma lemmiksisu võrguühenduseta salvestamiseks ja nautimiseks. Olenemata sellest, kas otsustate Instagrami rakenduse abil oma mobiilseadmesse rullid alla laadida või lisafunktsioonide jaoks kolmandate osapoolte rakendusi uurida, on protsess lihtne ja juurdepääsetav. Pidage meeles, et eelistage kvaliteetseid allalaadimisi ja järgige juriidilisi kaalutlusi, et tagada positiivne ja eetiline kogemus. Järgides selles artiklis kirjeldatud samme ja näpunäiteid, saate enesekindlalt alla laadida Instagrami rullid ja suurendada oma sisu tarbimist platvormil.


Instagrami rullide otse allalaadimiseks ilma kolmandate osapoolte rakenduste või ekraanisalvestuseta toimige järgmiselt.

 • Avage Instagrami rakendus ja minge vahekaardile Rullid.
 • Otsige üles rull, mille soovite alla laadida, ja mängige seda täisekraanirežiimis.
 • Video galeriisse salvestamiseks puudutage kolme punkti ekraani paremas alanurgas ja valige "Salvesta kaamerarulli".

Jah, saate Instagrami rullid teiste kasutajate profiilidelt alla laadida järgmisel viisil:

 • Avage Instagrami rull, mida soovite salvestada, ja puudutage ikooni "Saada".
 • Klõpsake "Lisa oma loole rull".
 • Video täisekraanrežiimis salvestamiseks pigistage eelvaadet kokku ja suumige seda.
 • Seejärel puudutage paremas ülanurgas kolme punkti ja valige "Salvesta", et salvestada rull oma kaamera rulli.

Instagrami rullide allalaadimiseks töölaual või kellegi teise avalikult kontolt tehke järgmist.

 • Kasutage kolmanda osapoole tööriistu, nagu 4K Stogram, et varundada kõik oma rullid korraga ja laadida Instagrami rullid avalikult kontolt alla.
 • Käivitage 4K Stogram, logige rakenduses sisse oma Instagrami kontole, sisestage Instagrami konto nimi, millelt soovite Reels alla laadida, ja valige rullide allalaadimiseks sobivad valikud.
 • Klõpsake nuppu "Laadi alla" ja nautige allalaaditud rullikuid.