Kui olulised on hashtagid TikTokis

Loodud 7 aprill, 2024
tiktoki hashtagid

TikTok on sotsiaalmeediamaailma tormiliselt vallutanud, lummades miljoneid kasutajaid oma lühivideote ja loomingulise sisuga. Kasvava populaarsuse tõttu on kasutajatel oluline mõista, millist rolli mängivad hashtagid TikTokis. Räsimärgid on TikToki algoritmi oluline komponent, mis aitab kasutajatel asjakohast sisu avastada ja sellega suhelda. Selles artiklis käsitlen hashtagide tähtsust TikTokis ja seda, kuidas need võivad teie nähtavust ja ulatust platvormil suurendada.

Räsimärkide roll TikTokis

Räsimärgid on viis TikTokis sisu kategoriseerimiseks ja korraldamiseks. Kui lisate oma video pealkirja või kommentaaridesse hashtag, muutub see teistele kasutajatele otsitavaks ja leitavaks. Näiteks kui postitate tantsuvideo ja lisate hashtag #dance, leiavad kõik, kes seda hashtagit otsivad, teie video üles. Räsimärgid võimaldavad kasutajatel jälgida ka konkreetseid teemasid ja suundumusi, tagades, et nad ei jää kunagi ilma viimastest viirusprobleemidest või -trendidest.

Lisaks mängivad hashtagid TikToki algoritmis üliolulist rolli. Kui kasutate asjakohaseid räsimärke, suurendab see tõenäosust, et teie video ilmub lehel „Teile”, kus TikTok esitleb kasutajatele sisu nende eelistuste ja huvide alusel. Seetõttu võib hashtagide strateegiline kasutamine oluliselt suurendada teie võimalusi jõuda laiema publikuni ja saada rohkem jälgijaid.

TikTokis hashtagide kasutamise eelised

Räsimärkide kasutamine TikTokis pakub palju eeliseid nii sisuloojatele kui ka ettevõtetele. Esiteks pakuvad hashtagid teie video nähtavuse suurendamise vahendit. Populaarsete hashtagide kasutamisel on suurem tõenäosus, et teie sisu avastavad kasutajad, kes neid teemasid või trende aktiivselt otsivad. See suurem nähtavus võib kaasa tuua rohkem meeldimisi, kommentaare ja jagamisi, mis lõppkokkuvõttes suurendab teie seotust ja jälgijate arvu.

Lisaks aitavad hashtagid liituda TikTokis vestluste ja kogukondadega. Kui kasutate nišispetsiifilisi räsimärke, saate suhelda sarnaselt mõtlevate inimestega, kellel on sarnased huvid. See võib viia koostööni, partnerluseni ja isegi võrgustike loomiseni. Räsimärke kasutades saate kasutada konkreetseid kogukondi ja luua oma sisule lojaalse fännibaasi.

Lõpuks võimaldavad TikToki hashtagid olla asjakohased ja viimaste trendidega kursis. Populaarseid hashtagesid jälgides saate tuvastada populaarsed väljakutsed, tantsud või meemid, mis praegu platvormil ringlevad. Nende suundumuste lisamine oma videotesse võib suurendada teie võimalusi levida ja jõuda laiema vaatajaskonnani.

Kuidas leida TikTokis populaarseid räsimärke

Populaarsete hashtagide leidmine TikTokis on oluline, et püsida asjakohasena ja maksimeerida oma ulatust. Siin on mõned tõhusad strateegiad platvormil populaarsete hashtagide avastamiseks:

 1. Avastage avastamislehte: TikToki Discoveri leht on trendika sisu ja hashtagide aardel. Seda jaotist regulaarselt sirvides saate tuvastada räsimärgid, mis koguvad tuntust, ja kasutada neid oma videotes.
 2. Jälgige mõjutajaid ja loojaid: Mõjutajad ja sisuloojad on populaarsete trendide ja hashtagide osas sageli eeskujuks. Neid jälgides ja nende kasutatavatele hashtagidele tähelepanu pöörates saate kõverast ees püsida.
 3. Kasutage TikToki otsingufunktsiooni: TikToki otsinguriba võimaldab teil uurida konkreetsete teemadega seotud räsimärke. Sisestage lihtsalt märksõna või fraas ja TikTok kuvab asjakohased räsimärgid, mida saate oma videotesse lisada.
 4. Teiste platvormide uurimine: kuigi TikTok on populaarseks platvormiks populaarsete hashtagide jaoks, võivad ka muud sotsiaalmeedia platvormid pakkuda väärtuslikku teavet. Vaadake Instagramis populaarseid hashtagesid,
 5. Twitter või YouTube, kuna need võivad olla ka TikTokis populaarsed.

Pidage meeles, et ülioluline on kasutada räsimärke, mis on teie sisu jaoks asjakohased ja ühtivad teie nišiga. Juhuslike või mitteseotud räsimärkide kasutamine võib kaasa tuua katkemise ja teie sisu võib isegi rämpspostiks märgistada.

TikTokis hashtagide tõhusa kasutamise strateegiad

Räsimärkide tõhus kasutamine TikTokis võib oluliselt mõjutada teie sisu nähtavust ja kaasatust. Siin on mõned strateegiad, mida kaaluda:

 1. Olge konkreetne: teie sisuga seotud konkreetsete hashtagide kasutamine võib aidata teil soovitud vaatajaskonda sihtida. Näiteks #beauty'i kasutamise asemel proovige kasutada #nahahooldust või #makeuptutorial'i, et meelitada ligi kasutajaid, kes on nendest teemadest konkreetselt huvitatud.
 2. Populaarsete ja niširäsimärkide segamine: populaarsete ja niširäsimärkide kombinatsiooni kasutamine võib aidata teil leida tasakaalu laiema vaatajaskonnani jõudmise ja aktiivsema kogukonnaga ühenduse loomise vahel. Populaarsed räsimärgid suurendavad teie avastamise tõenäosust, samas kui niširäsimärgid aitavad teil sihtrühmaga ühendust luua.
 3. Looge kaubamärgiga räsimärgid: kui olete ettevõte või sisulooja, kaaluge oma kaubamärgiga hashtagide loomist. Brändiga tähistatud räsimärgid võivad aidata teil tõsta bränditeadlikkust, julgustada kasutajate loodud sisu ja edendada teie brändi ümber kogukonnatunnet.
 4. Osalege hashtagide väljakutsetega: TikTok on kuulus oma viiruslike väljakutsete poolest. Räsimärgi väljakutsetes osalemine mitte ainult ei suurenda teie võimalusi viiruslikuks saada, vaid aitab teil luua ühenduse ka suurema TikToki kogukonnaga. Osalege populaarsete väljakutsetega, kasutades vastavaid hashtage ja muutes oma ainulaadse trendi.

Kui palju hashtage peaksite TikTokis kasutama?

TikTokis kasutatavate hashtagide arv sõltub teie sisust ja eesmärkidest. Kuigi TikTok lubab tiitris olla kuni 100 tähemärki, on üldiselt soovitatav kasutada umbes 3–5 räsimärki video kohta. Liiga paljude hashtagide kasutamine võib muuta teie pealkirja segaseks ja rämpspostituks. Selle asemel keskenduge asjakohaste ja sihitud hashtagide kasutamisele, mis kirjeldavad teie sisu täpselt.

Uuringud näitavad, et 3–5 hashtagiga videod toimivad paremini kaasamise ja katvuse osas. Siiski on oluline katsetada ja leida, mis teie konkreetse niši ja vaatajaskonna jaoks kõige paremini sobib. Jälgige oma video toimivust, analüüsides TikToki pakutavat analüüsi, et teha kindlaks, millised räsimärgid tekitavad kõige rohkem kaasatust.

tiktoki hashtagid 2

Viiruslikud hashtagid TikTokis ja nende mõju

TikToki viiruslikud räsimärgid võivad teie sisu tähelepanu keskpunkti viia, paljastades selle suurele vaatajaskonnale. Nende populaarsust koguvate hashtagide kasutamine võib teie nähtavust ja seotust märkimisväärselt mõjutada. Siiski on oluline märkida, et viiruslike hashtagide lainel sõitmine nõuab kiiret mõtlemist ja viimaste trendidega kursis olemist. Viirusliku räsimärgi lisamine oma sisusse võib suurendada teie võimalusi ilmuda lehel "Teile" ja muutuda viiruslikuks.

Viiruslike hashtagide kasutamisel on ülioluline panna oma ainulaadne suund trendile, et teistest eristuda. Enda loovuse ja isikupära lisamine trendile aitab teil köita kasutajate tähelepanu ning suurendab teie võimalusi saada jälgijaid ja kaasata.

Kasutage täna TikTokis populaarseid räsimärke

TikToki populaarsust koguvatest hashtagidest maksimaalse kasu saamiseks võtke arvesse järgmisi näpunäiteid.

 1. Tegutse kiiresti: TikToki trendid tulevad ja lähevad kiiresti. Trendikas olevast hashtagist kasu saamiseks peate tegutsema kiiresti ja looma sisu, mis ühtib trendiga võimalikult kiiresti.
 2. Jääge autentseks: kuigi on oluline hüpata populaarsust koguvatele hashtagidele, on sama oluline jääda truuks oma kaubamärgile ja autentsusele. Looge sisu, mis resoneerib teie sihtrühmaga, lisades samal ajal trendika hashtag sujuvalt.
 3. Lisaväärtus: ärge kasutage populaarsust koguvaid hashtagesid ainult selle huvides. Pakkuge oma vaatajaskonnale väärtust meelelahutusliku, informatiivse või inspireeriva sisu kaudu. Väärtuse lisamisega suurendate võimalust, et kasutajad teie sisuga tegelevad ja teie kontot jälgivad.
 4. Jälgige suundumusi ja osalege: olge TikTokis aktiivne ja jälgige uusimaid trende. Suhelge teiste sisuloojatega, kes kasutavad sama räsimärki, lisades meeldivaks, kommenteerides ja tehes koostööd. See aitab teil luua ühendusi ja suurendada teie nähtavust TikToki kogukonnas.

Järeldus: hashtagide tähtsus TikTokis

Kokkuvõtteks võib öelda, et hashtagidel on oluline roll teie haarde ja nähtavuse suurendamisel TikTokis. Kasutades asjakohaseid ja sihitud hashtagesid, saate suurendada oma võimalusi ilmuda lehel "Sinule", jõuda laiema vaatajaskonnani ja saada rohkem jälgijaid. Räsimärgid aitavad teil sisu kategoriseerida, liituda vestluste ja kogukondadega ning olla kursis viimaste trendidega.

TikToki hashtagidest maksimaalse kasu saamiseks pidage meeles, et peate olema strateegiline, autentne ja loominguline. Kasutage populaarsete ja niširäsimärkide segu, tegelege trendikate väljakutsetega ja jälgige platvormi uusimate trendide jaoks. Kasutades hashtagide jõudu, saate TikToki kogu potentsiaali avada ja oma sisueesmärke saavutada.

Räsimärkide kasutamiseks TikTokis lisage need lihtsalt enne video avaldamist oma video pealkirja. Nähtavuse suurendamiseks saate lisada räsimärke ka enda või teiste videote kommentaaridesse. Räsimärgil klõpsamine viib teid lehele, millel on kõik selle konkreetse hashtagiga märgitud videod

TikToki populaarsust koguvad hashtagid on populaarsed sildid, mida TikToki kogukond laialdaselt kasutab ja millega aktiivselt tegeleb. Need hashtagid kajastavad sageli praegusi väljakutseid, meeme või teemasid, mis platvormil tähelepanu koguvad. Populaarsete hashtagide kasutamine võib aidata suurendada teie sisu leitavust

TikTok võimaldab kasutajatel lisada pealdisesse kuni 100 tähemärki, nii et saate selle limiidi piires kasutada nii palju hashtage kui soovite. Siiski on üldiselt soovitatav kasutada segu populaarsetest, niši- ja kaubamärgiga hashtagidest, mis on teie sisuga seotud. Erineva arvu hashtagidega katsetamine ja nende mõju analüüsimine video toimivusele võib aidata määrata teie sisu jaoks optimaalse koguse